Aktualny status
Nie zapisany
 

Cyfrowe ekosystemy przedsiębiorstw

bulletin board, stickies, post-it
Kurs został opracowany przez Danube Krems University i Université Côte d’Azur.

Opis kursu

Każdy biznesowy projekt cyfrowy jest nierozerwalnie związany z ekosystemami sieciowymi. Ekosystemy te są albo zakotwiczone na jednym terytorium i połączone z wieloma podmiotami publicznymi i prywatnymi, albo zorganizowane za pośrednictwem platform cyfrowych. W każdym przypadku ważne jest, aby przedsiębiorca cyfrowy jak najszybciej zbudował swoje sieci i osiągnął kluczowy poziom, aby wygenerować pozytywne efekty zewnętrzne. W cyfrowym projekcie korporacyjnym granice nowego przedsiębiorstwa muszą być otwarte.

Jednym z głównych czynników sukcesu przedsiębiorczego podejścia do sektora cyfrowego jest włączenie projektu do ekosystemu w celu czerpania korzyści z pozytywnych efektów zewnętrznych związanych z efektami aglomeracji.

Poza aspektem terytorialnym, każdy projekt zakładający lub przejmujący przedsiębiorstwo w świecie cyfrowym musi być częścią ekosystemu przedsiębiorczości złożonego z szerokiej sieci zainteresowanych stron.

Kurs prezentuje różne rodzaje organizacji terytorialnej, zainteresowanych stron i rynków, z którymi przyjdzie się zmierzyć cyfrowemu przedsiębiorcy.

Kluczowe pojęcia

Efekty kształcenia

Ratings and Reviews

0.0
Avg. Rating
0 Ratings
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
What's your experience? We'd love to know!
No Reviews Found!
Show more reviews
What's your experience? We'd love to know!